حکایت از خودگذشتگی جوان چیتابی در سیلاب کهگیلویه و بویراحمد

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، باران های سیل آسا در سرزمین برف و آفتاب «کهگیلویه وبویراحمد» در تابستان امسال که از چهارشنبه هفته گذشته در استان آغاز شده، خسارت های مالی فراوانی به زیرساخت ها و بخش های مختلف کشاورزی، عمرانی و اقتصادی این استان وارد کرده است.

نکته حائز اهمیت هشدارها و اطلاع رسانی های دقیق متولیان امر از روزهای قبل از بارندگی ها بود و همه به نحوی از وقوع سیلاب آگاه شده بودند و با وجود بارش های خیره کننده همبستگی و احساس مسئولیت در بحبوحه سیل حاکم بود.

داستان از خودگذشتگی جوان چیتابی در سیل 

یکی از تصاویر و کلیپ های ناب منتشر شده در سیل اخیر یاسوج امداد رسانی یک جوان به سرنشینان خودرویی در مرکز شهر یاسوج بوده که مورد توجه کاربران در فضای مجازی قرار گرفته است.

حکایت از خودگذشتگی جوان چیتابی در سیلاب کهگیلویه و بویراحمد

فردی از اهالی منطقه چیتاب واقع در شهرستان بویراحمد در بارش های عصر روز دوشنبه با گذشتگی تمام برای نجات سرنشینان یک خودروی گرفتار در سیلاب شتافت.

برادر این جوان به خبرنگار ایرنا گفت: علی اصغر بی باک که در زمینه داربست فلزی کار می کند عصر دوشنبه خودرویش  گرفتار  سیلاب می شود اما خودروی خود را رها و برای کمک به همنوعانش می شتابد.

وی ادامه داد: حتی گوشی همراه برادرم در آب افتاده بود.

این داستان نیز مصداقی از حکایت دهقان فداکار است که فردی با شجاعت تمام به کمک همنوعانش می شتابد تا درسی بزرگ و ماندگار در قلب تاریخ ثبت شود. 

حکایت از خودگذشتگی جوان چیتابی در سیلاب کهگیلویه و بویراحمد