ثبت ۹۵۸ مورد مثبت سرپایی کرونا در زنجان

خبرگزاری ایسنا

به گزارش ایسنا و بنا به اعلام روابط‌عمومی دانشگاه علوم‌پزشکی زنجان، طی ۲۴ ساعت گذشته ۹۵۸ مورد مثبت سرپایی کرونا در استان زنجان شناسایی شده است. همچنین از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون ۱۴۳ هزار و ۳۲۵ مورد مثبت سرپایی بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی در این استان به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند.

از ابتدای شیوع کرونا تاکنون، مجموع بیماران مبتلا به کرونای فوت شده در استان به ۱۸۳۸ نفر رسیده و متاسفانه طی ۲۴ ساعت گذشته در زنجان، یک بیمار مبتلا به کرونا جان خود را از دست داد.

در حال حاضر ۲۰۱ بیمار مبتلا به کووید – ۱۹ در بیمارستان‌های استان زنجان بستری هستند که طی ۲۴ ساعت گذشته نیز موارد مثبت بستری کرونا در بیمارستان‌های استان زنجان ۲۰ مورد بوده است.

گفتنی است، مجموع موارد مثبت ترخیص‌ یافته ۱۱ هزار و ۶۴۰ مورد بوده و همه موارد مثبت کرونا بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان، تاکنون به ۱۵۶ هزار و ۸۷۷ مورد رسیده است.

طبق آمار، از ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون، ۳۷ هزار و ۲۲۴ مورد بستری تجمعی بیماران مبتلا به کرونا در استان بوده و موارد مثبت بستری بر اساس یافته‌های آزمایشگاهی نیز به ۱۳۵ هزار و ۵۲ مورد رسیده است.

ثبت ۹۵۸ مورد مثبت سرپایی کرونا در زنجان