معاون صندوق توسعه ملی: اعتبارات مورد نیاز به طرح‌های عمرانی لرستان اختصاص خواهد یافت

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری لرستان علیرضا صالح در بازدید از طرح های اقتصادی اظهار کرد: اعتبارات و تسهیلات مورد نیاز از طریق منابع در اختیار صندوق توسعه ملی به لرستان و بانک های عامل به طرح اقتصادی و عمرانی لرستان اختصاص خواهد یافت.

وی گفت: برگزاری جلسات تکمیلی این بازدیدها در تهران، در رابطه با کمک به احیا و رفع مشکلات واحدهای تولیدی بازدید شده پیگیری خواهد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری لرستان در ادامه اظهار کرد: از طرح های اقتصادی هتل آبشار و لاستیک سازی الیگودرز، بایر افلاک و سیمان سفید ازنا و صنایع غذایی گهر دورود بازدید میدانی به عمل آمد و ضمن ارزیابی طرح‌ها و دیدار با سرمایه گذاران، مشکلات این واحدها بررسی شد.

وی افزود: با توجه به پیگیری های به عمل آمده و روند قابل قبول پیشرفت فیزیکی پروژه‌های بازدید شده، انتظار می رود با حمایت و کمک به تکمیل و احیای این پروژه ها توسط صندوق توسعه ملی در بحث تأمین اعتبار و اختصاص تسهیلات مورد نیاز، شاهد رونق تولید و همچنین ایجاد اشتغال برای مردم استان در این زمینه باشیم.

وی ادامه داد: در راستای بررسی وضعیت طرح های تولیدی استان و با هدف کمک به شناسایی و رفع مشکلات آنها دعوت از دکتر صالح معاون و عضو هیئت عامل صندوق توسعه ملی کشور با پیگیری های صورت گرفته توسط دکتر زیویار استاندار لرستان در دستور کار قرار گرفت.

در جریان سفر سه روزه صالح معاون صندوق توسعه ملی کشور به استان از طرح های اقتصادی شهرستان های الیگودرز، ازنا و دورود بازدید میدانی به عمل آمد.

در این بازدید که با حضور مهندس ابراهیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، مدیرکل دفتر سرمایه گذاری و اشتغال، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان و جمعی از مدیران دستگاه‌های اجرایی و مسئولین شهرستانی همراه بود، آخرین وضعیت طرح های تولیدی مهم شهرستانهای الیگودرز، ازنا و دورود مورد بررسی قرار گرفت.

معاون صندوق توسعه ملی: اعتبارات مورد نیاز به طرح‌های عمرانی لرستان اختصاص خواهد یافت