محدودیت‌های ترافیکی برگزاری مراسم تشییع شهدای حمله تروریستی در شیراز

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش شامگاه جمعه ایرنا از پلیس فارس، سرهنگ حمید کریمی در باره محدودیت های ترافیکی شهر شیراز در روز تشییع شهدا، گفت: با برگزاری مراسم تشییع شهدای حادثه تروریستی حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) در شهر شیراز، از ساعت ۷ صبح روز شنبه هفتم آبان ماه محدودیت‌های ترافیکی در سطح این کلانشهر اعمال خواهد شد.
وی با بیان اینکه محدودیت‌های ترافیکی از محدوده میدان امام حسین علیه السلام تا حرم مطهر شاهچراغ (ع) اعمال می‌شود،گفت: بر این اساس مسیرهای تقاطع پوستچی ، خیابان انقلاب و پل باغ صفا به سمت میدان امام حسین علیه السلام دارای محدودیت تردد خواهد بود.
رییس پلیس راهور کلانشهرشیراز افزود: همچنین در کلیه انشعابات بلوار کریم خان زند تا میدان شهرداری، تقاطع هجرت و فردوسی به سمت میدان شهرداری، تقاطع مصدق و تقاطع مشیر به سمت چهار راه پیروزی و چهار راه شاهزاده قاسم به سمت حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) محدودیت‌های ترافیکی اعمال خواهد شد.
کریمی با بیان اینکه این محدودیت‌های ترافیکی تا پایان مراسم تشییع شهدا ادامه خواهد داشت، از مردم خواست تا با پلیس همکاری لازم را داشته باشند و برای تردد از مسیرهای جایگزین استفاده کنند.

محدودیت‌های ترافیکی برگزاری مراسم تشییع شهدای حمله تروریستی در شیراز