امروز یک بالگرد اورژانس به درخواست مردم برای انتقال مصدوم به اتوبان کرج-قزوین اعزام شد

باشگاه خبرنگاران جوان :
مجتبی خالدی گفت: بالگرد‌های اورژانس خدمات زیادی به نیازمندان در مناطق مختلف کشور به خصوص بیماران  صعب العلاج ، انتقال مصدومان و فوریت‌های پزشکی در طول سال ارائه می‌دهد.
به گفته وی بزرگترین ناوگان امدادی کشور در اختیار سازمان اورژانس کشور است و این سازمان اقدامات خوبی در زمینه حفظ و ارتقای ارائه خدمات به مصدومان و پوشش کامل مناطق مختلف کشور در حوزه اورژانس هوایی انجام داده است.
او افزود: امروز به درخواست مردم برای انتقال دو مصدوم از اتوبان کرج – قزوین، بالگرد اورژانس حدود ساعت ۱۳ و ۲۰ دقیقه به منطقه اعزام شد. پانزده دقیقه بعد به محل حادثه رسید و دو مرد جوان حدودا ۳۵ ساله و مجهول الهویه را به بیمارستان البرز منتقل کرد. سپس به پایگاه اورژانس هوایی کرج برگشت.
او گفت: کار اورژانس کشور خدمت رسانی به مردم است. هنگامی که مردم با اورژانس تماس می‌گیرند، یک فایل در سازمان اورژانس برایشان باز می‌شود و شرایط محیطی اعم از دسترسی به محل حادثه ، ترافیک و مناطق صعب العبور و بعضا نوع فوریت اتفاق افتاده توسط سازمان اورژانس بررسی و نسبت به اعزام وسیله مانند موتورلانس، آمبولانس یا بالگرد اورژانس هوایی برای خدمت رسانی به نیازمندان و مصدومان تصمیم گیری می‌ شود. باشگاه خبرنگاران جوان علمی پزشکی بهداشت و درمان

امروز یک بالگرد اورژانس به درخواست مردم برای انتقال مصدوم به اتوبان کرج-قزوین اعزام شد