حمایت از تامین ارز هیات امنا در بودجه ۱۴۰۲

باشگاه خبرنگاران جوان :
حسین رجایی، نماینده مردم لنجان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش مهم هیات امنای صرفه جویی ارزی گفت: خوشبختانه در بودجه ۱۴۰۱ ارز مورد نیاز برای تامین تجهیزات پزشکی نه تنها حذف نشد بلکه بنابر نیاز کشور در نظر گرفته شد و در سال ۱۴۰۲ نیز در این راستا به عنوان نماینده مردم از این نهاد حمایت کامل خواهیم کرد.
نماینده مردم شهرستان لنجان در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاه‌های مسئول در حوزه تامین تجهیزات پزشکی باید نگاه ویژه‌ای به هیات امنا داشته باشند چرا که برخی از مجوز‌ها بر عهده وزارت صمت است لذا اختیار تعیین نوع تجهیزات و اینکه آیا تولید داخل دارد یا خیر به نظر بنده باید برعهده وزارت بهداشت گذاشته شود تا پارادوکسی یا اختلاف نگاهی که بین وزارت بهداشت و وزارت صمت در تامین برخی تجهیزات وجود دارد رفع شود.
وی با اشاره به راه اندازی بخش Nicu برای اولین بار در شهرستان لنجان گفت: خوشبختانه بسیاری از تجهیزات بیمارستان شهدای لنجان و بخش Nicu توسط هیات امنا تامین شده است.
گفتنی است، تاکنون تجهیزاتی همانند رادیولوژی دیجیتال، سونوگرافی، ونتیلاتور، مانیتور، پمپ سرنگ، انواع دستگاه‌های اسکوپی و انکوباتور نوزاد، اتوآنالایزرو به همراه انواع دستگاه‌های تنفسی برای شهرستان لنجان ارسال شده است. باشگاه خبرنگاران جوان علمی پزشکی بهداشت و درمان

حمایت از تامین ارز هیات امنا در بودجه ۱۴۰۲