بهره برداری از بیمارستان های حکیم و شهدای تجریش

باشگاه خبرنگاران جوان :
بهروز رحیمی، معاون توسعه وزارت بهداشت گفت: یکی از مسائل اصلی در وزارت بهداشت به روز رسانی تخت های فرسوده است. در حال حاضر ۴۸۵۰۰ تخت بیمارستانی در دست ساخت داریم و طبق برنامه اصلی وزارت بهداشت قرار است در سال جاری ده هزار تخت را به بهره برداری برسانیم.
به گفته وی یکی از کارهای مهم رسیدگی به وضعیت تخت های فرسوده بیمارستانی استان تهران و به خصوص شهر تهران است.
او گفت: ده هزار تخت در دست ساخت داریم که امسال سه هزار تخت بهره برداری خواهد شد.
او افزود: بیمارستان مهدی کلینیک در آینده ای نزدیک افتتاح خواهد شد. بیمارستان های حکیم و شهدای تجریش به سرعت افتتاح و بیمارستان های شهریار و فردیس جزء پروژه های اولویت دار وزارت بهداشت محسوب می شوند. امیدواریم تا پایان سال مالی به بهره برداری برسند.
او ادامه داد: در راستای توجه به زیرساخت های حوزه بهداشت و پیشگیری، وزارت بهداشت دو هزار پروژه را پیش بینی کرده که این طرح ها با اولویت در مناطق محروم، مرزی و کم برخوردار افتتاح خواهند شد و به بهره برداری خواهند رسید. برنامه ریزی شده است با پرداخت های ارزش افزوده، زیرساخت های اجرای پرونده الکترونیک سلامت، پزشک خانواده و نظام ارجاع را فراهم کنیم.
او گفت: در خصوص افتتاح مهدی کلینیک به دلیل شرایط خاص بیمارستان امام، جلسات متعددی با نهاد ریاست جمهوری، سازمان امور استخدامی و برنامه و بودجه در خصوص جذب نیروی انسانی بر اساس اولویت تخت های افتتاح شده، برگزار شده اند تا پایان سال مالی ده هزار تخت را افتتاح کنیم. باشگاه خبرنگاران جوان علمی پزشکی بهداشت و درمان

بهره برداری از بیمارستان های حکیم و شهدای تجریش