انقلاب اسلامی پیام ایستادگی و آزادی‌خواهی را عینیت بخشیده و به جهان صادر کرد

خبرگزاری فارس :

 

به گزارش خبرگزاری فارس، امیر سرتیپ آشتیانی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با صدور پیامی ایام الله دهه مبارک فجر و فرارسیدن چهل و سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَجَعَلْنَاهُمْ أَئِمَّةً یَهْدُونَ بِأَمْرِنَا وَأَوْحَیْنَا إِلَیْهِمْ فِعْلَ الْخَیْرَاتِ وَإِقَامَ الصَّلَاةِ وَإِیتَاءَ الزَّکَاةِ  وَکَانُوا لَنَا عَابِدِینَ(سوره انبیا آیه 73)

دهه مبارک فجر در تقویم انقلاب، مظهر تجلی وحدت و انسجام، همراهی و همدلی، میثاق مردم با ولایت و پیروی از رهبری مدبرانه و پیامبر گونه حضرت امام خمینی(رحمه الله علیه) است که به عنوان برگ زرینی بر تارک تاریخ این مرز و بوم می درخشد و اقتدار و عظمت ملت سرافراز و خداجوی ایران را به نمایش می گذارد. دهه فجر یادآور شجاعت، بصیرت و دور اندیشی سکاندار انقلاب و حرکت عظیم مردم خداجوی و ولایت مدار است که با اتکا به تعالیم و آموزه های دینی و الهی توانستد معادلات سیاسی و اجتماعی دنیای مادی را در عرصه های منطقه‌ای و بین المللی بهم زده و موجب بیداری  ملت های مظلوم در اقصی نقاط جهان گردند. لذا نظام سلطه و دشمنان انقلاب اسلامی ازهمان ابتدا تمامی تلاش خود را معطوف به  منحرف نمودن آن از مسیر رشد و تعالی کرده و با دسیسه و توطئه های گوناگون سعی در ضربه زدن به ملت بزرگ ایران و به  انزوا کشاندن نظام سیاسی کشور کردند.

 اما امروز به فضل الهی، انقلاب اسلامی برگرفته از اسلام ناب محمدی و مکتب علوی با عبور از آوردگاه های مختلف با توانایی روز افزون، پیام ایستادگی و آزادی خواهی را عینیت بخشیده و به جهانیان صادر کرده است؛ و با اتکال به قدرت لایزال الهی، تکیه بر دانشمندان متعهد و متخصص خود، استفاده از ظرفیت های ملی، پایمردی و از خودگذشتگی تربیت یافتگان اندیشه های انقلابی رهبر کبیر انقلاب خصوصا شهدای گرانقدر، خانواده های محترم آنها و جانبازان عزیز نیروهای مسلح و وزارت دفاع که از بدو تاسیس همواره مورد طمع دشمنان و تحریم های همه جانبه بوده اند، در جهت استقلال و اقتدار کشور در حوزه نظامی، گام های بلندی را برداشته و این روند تا تحقق کامل اهداف دفاعی – امنیتی درمسیر تعالی و پیشرفت با افزایش قدرت بازدارندگی فعال و اثربخش ادامه خواهد داشت.

ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدا، جانبازان و فداکاری های ملت سلحشور از ایزد منان و درظل توجهات حضرت ولی عصر (عج) تحت زعامت داهیانه رهبر معظم انقلاب و فرمانده معزز کل قوا حضرت امام خامنه ای( مدظله العالی)، موفقیت و بهروزی ملت بزرگ ایران اسلامی را مسئلت دارم.


https://dailies.ir/08/02/2022/%d8%a7%d9%86%d9%82%d9%84%d8%a7%d8%a8-%d8%a7%d8%b3%d9%84%d8%a7%d9%85%db%8c-%d9%be%db%8c%d8%a7%d9%85-%d8%a7%db%8c%d8%b3%d8%aa%d8%a7%d8%af%da%af%db%8c-%d9%88-%d8%a2%d8%b2%d8%a7%d8%af%db%8c%d8%ae/