رئیس دانشگاه تربیت مدرس: دیدار نخبگان با رهبر انقلاب، مانور دلدادگی و خط بطلانی بر یاوه گویی‌های دشمن بود

خبرگزاری فارس :

 

فرهاد دانشجو رئیس دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با اشاره به دیدار اخیر نخبگان با مقام معظم رهبری، گفت: دیدار مقام معظم رهبری با نخبه‌ها، بیعت مجدد نخبگان کشور با ایشان بود، بیعتی بر این مبنا که تا جان در بدن ماست، امام خامنه‌ای رهبر ماست و در دفاع از کیان ایران اسلامی مستمر، عالمانه، آگاهانه و با روش‌های به روز علمی دفاع می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه دیدار اخیر مقام معظم رهبری مانور دلدادگی نخبگان کشور به مقام معظم رهبری بود، گفت: این دیدار انرژی مضاعفی بود که به بدنه نخبه کشور تزریق شد تا قوی‌تر و مستمرتر پای اعتقادات و کشور خود بایستند، این دیدار خط بطلانی بر یاوه گویی‌های دشمن بود.

* نخبگان کشور حضور و پای کار انقلاب و کشور بودنشان را به رخ دشمنان کشیدند

رئیس دانشگاه تربیت مدرس با تاکید بر اینکه در این دیدار جوانان نخبه کشور حضور و پای کار انقلاب و کشور بودنشان را به رخ دشمنان کشیدند، خاطرنشان کرد: حضور نخبگان نشان می‌داد که این عزیزان در مرزهای دانش حرکت می‌کنند و این دانش را برای حل مشکلات کشور بررسی و در همین راستا به تولیدات خوبی هم رسیده‌اند.

وی افزود: در این دیدار دلدادگی و علاقه نخبگان نسبت به رهبری، اسلام و کشور بسیار جالب و قشنگ بود،  صحبت‌های حکیمانه، دلنشین و دلگرم کننده مقام معظم رهبری امید را در دل نخبگان مضاعف کرد.

پایان پیام/ ت 38


رئیس دانشگاه تربیت مدرس: دیدار نخبگان با رهبر انقلاب، مانور دلدادگی و خط بطلانی بر یاوه گویی‌های دشمن بود