پوشش تصویری جشن پیروزی انقلاب در ۱۲ نقطه پایتخت

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش روز سه‌شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، مهرداد عظیمی در جمع مدیران تولید و فنی شبکه‌های سیما و مدیران حوزه فنی گفت: با اختصاص ١٠ واحد سیار و استفاده از لینک و فیبر، مراسم یوم‌الله ٢٢ بهمن امسال در ١٢ نقطه شهر تهران پوشش داده می‌شود.

رییس مرکز تولید و فنی رسانه ملی با توجه به شرایط کنونی تهران که به واسطه پیک ششم و اوج‌گیری امیکرون در حالت قرمز قرار گرفته است، بیان کرد: به دلیل اهمیت رعایت پروتکل‌های ستاد ملی کرونا، جشن پیروزی انقلاب امسال نیز به صورت موتوری و خودرویی با حضور مردم غیور پایتخت برگزار می‌شود و برای پوشش این رویداد، مرکز تولید و فنی سیما اقدامات و تمهیدات لازم را در نظر دارد.

عظیمی با قدردانی از همه بخش‌های سازمان به ویژه معاونت توسعه و فنـاوری رسانه تصریح کرد: با توجه به اهمیت انکارناپذیر یوم‌الله ٢٢ بهمن و پاسداشت این روز تاریخی، با هم‌افزایی بین بخشی، همه مدیران این مرکز و همکاران خبره، دارای تجربه و تعهد در جشن پیروزی انقلاب حضور میدانی دارند.

وی همچنین از به‌کارگیری ۳ پرنده برای تصویربرداری هوایی از حضور حماسی مردم (به شکل خودرویی و موتوری) در روز ۲۲ بهمن خبر داد.

رییس مرکز تولید و فنی سیما گفت: با تمهیدات و برنامه‌ریزی صورت گرفته، تصاویر متنوع و باکیفیت در اختیار شبکه‌ها قرار می‌گیرد تا تصاویر این حماسه حضور معنادار و متفاوت از سیما به نحو شایسته پخش شود.

مرکز تولید و فنی سیما به عنوان بزرگترین مجموعه تخصصی سازمان صدا و سیما محور و مرکز ثقل پوشش ویژه برنامه‌هایی چون راهپیمایی، انتخابات و… است.

پوشش تصویری جشن پیروزی انقلاب در ۱۲ نقطه پایتخت