کنسرت مشترک علی زندوکیلی و کورای آوجی در ترکیه

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا از امور رسانه‌ای این پروژه موسیقایی، علی زندوکیلی و کورای آوجی خواننده ترکیه‌ای روز چهارم فروردین سال آینده در یکی از تالارهای بزرگ و شناخته شده استانبول کنسرت مشترکی را به مخاطبان ارائه می‌دهند.

کورای آوجی خواننده شهیر و شناخته شده ترک با ۲ آلبوم Sonra Dersin Ki (حالا شما بگویید) سال ۲۰۱۶ و Senin İçin Değer (ارزش شما) سال ۲۰۱۷ مورد توجه قرارگرفت و توانست نظر طرفداران بسیاری را در ترکیه به سمت آثار خود جلب کند.

این خواننده در کنسرت ۲۶ تیرماه ۱۴۰۰ خود در ترکیه، از علی زندوکیلی به عنوان خواننده مهمان دعوت کرد که ۲ قطعه را به صورت مهمان در کنسرتش اجرا کند و استقبال از آن برنامه باعث شد برنامه گذاران ترکیه، به فکر برگزاری کنسرت مشترک این دو خواننده در سالن بزرگ icc  بیفتند و نوروز ۱۴۰۱ پذیرای مخاطبان ایرانی و ترک باشند

کنسرت مشترک علی زندوکیلی و کورای آوجی در ترکیه

روزنامه ملیت از معتبرترین رسانه‌های ترکیه در گزارشی از کنسرت قبلی این دو هنرمند با اشاره به حضور علی زندوکیلی در کنسرت خواننده تُرک به عنوان مهمان، از علی زندوکیلی به عنوان یکی از پرمخاطب‌ترین خواننده‌های ایرانی یاد کرده و استقبال از این خواننده ایرانی در کنسرت کورای را «جالب و غیرقابل پیش بینی» خطاب کرده است.

محمود شبیری مدیربرنامه و تهیه کننده علی زندوکیلی درباره این کنسرت گفته است: هنرمندان موسیقی و برگزارکننده‌های کنسرت در ترکیه مدت‌هاست موسیقی ایران را مورد رصد قرار داده‌اند و بعد از اجرای کنسرت «تکسیم تریو» در ایران، روابط خوبی بین ما با برنامه گذاران ترکیه برقرار شد. حضور علی زندوکیلی در کنسرت قبلی کورای واکنش‌های زیادی را در رسانه‌های ترکیه به دنبال داشت و همین باعث شد ایده برگزاری کنسرت مشترک این دو خواننده مطرح شود و با بررسی جوانب مختلف، با این اجرا موافقت کردیم.

کنسرت مشترک علی زندوکیلی و کورای آوجی در ترکیه