خدمات متروی تهران به شرکت‌کنندگان در جشن میلاد رسول اکرم (ص)

خبرگزاری فارس :

 

به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، حامد عباسی نامی، سرپرست شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه ضمن تبریک فرارسیدن میلاد با سعادت حضرت محمد(ص) و امام جعفر صادق(ع) گفت: اقدامات لازم برای خدمات رسانی متروی تهران به شرکت کنندگان در مراسم جشن ۱۷ ربیع الاول که فردا ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه در میدان حضرت ولیعصر (عج) برگزار می شود، انجام شده است.

سرپرست شرکت بهره‌برداری متروی تهران و حومه به افزایش خدمات رسانی در خطوط یک، سه و چهار متروی تهران در روز ۲۲ مهرماه نسبت به برنامه روزهای تعطیل اشاره و خاطرنشان کرد: فاصله حرکت قطارها در خط یک از ۷ به ۵ دقیقه، در خط ‌سه از ۱۰ به ۶ دقیقه ودر خط چهار از ۷ به ۵ دقیقه کاهش می یابد. 

 نامی تصریح کرد: معاونت امور فرهنگی و اجتماعی شرکت بهره‌برداری متروی تهران نیز همزمان با برگزاری این جشن، اقدامات متعددی را در نظر گرفته است. وی با بیان اینکه یک ایستگاه صلواتی در مسیر شرکت کنندگان در این جشن برپا می شود افزود: اجرای سرود، برپایی استیج برای برگزاری ویژه برنامه‌های شاد و فرهنگی مناسب این روز از اقدامات فرهنگی این شرکت است.

وی در پایان گفت: شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه همزمان با برگزاری این جشن سه هزار بادکنک هلیومی را با رنگ های پرچم عزیز کشورمان در آغوش آسمان رها می کند.

پایان پیام/


خدمات متروی تهران به شرکت‌کنندگان در جشن میلاد رسول اکرم (ص)