واکنش مدیرعامل پرسپولیس به گلایه گل‌محمدی/ به وزیر متوسل میشویم!

خبرگزاری مهر:

به گزارش خبرنگار مهر، رضا درویش بعد از باخت پرسپولیس به فولاد در سوپرجام و از دست رفتن عنوان قهرمانی گفت: باوجود اینکه در نیمه دوم با یک بازیکن کمتر بازی کردیم، بر بازی مسلط بودیم. هشت بازیکن ما مصدوم یا کرونایی بودند و به این بازی نرسیدند. باوجود غیبت این بازیکنان، بازی قابل قبولی ارائه دادیم. روی یک حادثه گل خوردیم و موقعیت‌های بهتر از آن را گل نکردیم. زیبایی فوتبال به همین است. مبارک حریف باشد.

مدیرعامل پرسپولیس درباره امضای قرارداد باشگاه با اسپانسر جدید و مشکلات مالی که این تیم را اذیت می‌کند، تاکید کرد: مشکلات مالی برای تیم نیست. عمده مشکلاتی که تحمیل می‌شود، سخت است! پول اوساگونا را در بدو ورودم تامین کردم. الان نامه‌ای برای محمد نادری آمده است که صد و خرده‌ای هزار یورو است که باید امروز و فردا یک مقدارش را بدهیم. بیرانوند درست در شب بازی ما پنجره پرسپولیس را بست. استوکس، رادوشوویچ هم هستند.

درویش یادآور شد: چکهای زیادی در دوره قبل قرض کردند؛ یک ماهه، دو ماهه و سه ماهه که سر رسید آنها هم هست. باشگاه یک ظرفیتی دارد. آنجا که محل تبلیغات است را داده‌اند و پولش را گرفته‌اند. جایی برای تبلیغات نبود ولی با رایزنی‌ها توانستیم دو، سه اسپانسر بگیریم که هزینه‌ها را پوشش بدهیم. با این همه مشکلات اگر بودجه قابل قبولی وجود داشت که مشکلی نبود. مشکل ما بودجه تیم نیست بلکه مشکلاتی است که از قبل تحمیل شده!

وی افزود: بدهی‌های مکرر و بازیکنان زیادی هستند که طلبکارند و پنجره باشگاه بین باز و بسته شدن است. مقصر مدیر نیست. مگر اینکه یک بانک پشت باشگاه باشد و بگوید هزینه کن! این فشارها ناخودآگاه روی بازیکن و کادر فنی هم تاثیر می‌گذارد.

مدیرعامل پرسپولیس با اشاره به اقداماتش از زمانی حضور در این باشگاه گفت: در همین ۱۵ روز کادر فنی درخواست زمین تمرین داشت که با مساعدت همکاران فراهم کردیم. کار به جایی رسیده که برای تامین مایحتاج و چیزهای اولیه به شخص وزیر -ورزش – متوسل می‌شویم که مساعدتی کند!

درویش در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر مبنی بر گلایه یحیی گل محمدی از عدم جذب بازیکنان جدید گفت: خودمان از گل محمدی خواستیم با هر بازیکن آزادی که مدنظرش است صحبت کند و ما قراردادش را می‌بندیم. ایشان یکسری اسامی داده است که بازیکنان ثابت تیم‌های دیگر هستند و آزاد نیستند.

وی درباره اینکه گل محمدی اسامی ۱۳ بازیکن را به باشگاه اعلام کرده است، اظهار کرد: نمی‌توانستیم بازیکنان -تیم‌های دیگر- را آزاد کنیم. مثل این است که یک باشگاه به پرسپولیس بگوید وحید امیری را می‌خواهیم!

مدیرعامل پرسپولیس همچنین درباره اینکه آیا با بازیکنان مدنظر گل محمدی از جمله شهریار مغانلو مذاکره کرده است؟ گفت: بله، برای تمام بازیکنانی که سرمربی ما خواسته بود، درخواست دادیم. گل محمدی دیروز هم نام یک بازیکن را برد که درخواست جذب او را به تیمش دادیم. به پیروانی و گل محمدی اعلام کردیم با هر بازیکنی که مدنظرشان است، مذاکره کنند. برای امضای قرارداد و پول دادن آماده هستیم. باید بازیکنی باشد که امکان انتقالش باشد.

درویش همچنین در پاسخ به سئوال دیگری درباره احتمال جذب رامین رضاییان تاکید کرد: برای رامین رضاییان صحبت‌های مقدماتی انجام دادیم ولی باشگاهی که بازیکن در آن است (الدحیل قطر) مشکلاتی را عنوان کرده است. در حال رایزنی هستیم. من، یحیی و افشین (پیروانی) تمام تلاشمان را می‌کنیم که اگر مسیری میسر باشد انجام بدهیم.

درویش در پایان درباره اینکه آیا بازیکن خارجی هم در لیست گل محمدی وجود دارد؟ گفت: بازیکن شاخصی نیست. یک بازیکن بود که برای انتقالش نامه زدیم. در پاسخ گفتند ۵ میلیون دلار برای رضایتنامه و ۱ میلیون دلار برای قراردادش پول می‌خواهند. تیم‌های ایرانی و حداقل ما چنین پولی نداریم.

واکنش مدیرعامل پرسپولیس به گلایه گل‌محمدی/ به وزیر متوسل میشویم!