استقبال ویژه از بازیکن ایران در اسپانیا

مشرق نیوز :

به گزارش مشرق، سعید احمدعباسی بازیکن تیم ملی فوتسال ایران بعد از گذشت حدود سه ماه مذاکره با باشگاه واین آلبالی و امضای قرارداد با این باشگاه، سرانجام روز گذشته عازم اسپانیا شد. این ملی پوش فوتسال ایران که بامداد دوشنبه تهران را به مقصد اسپانیا ترک کرد، پس از نزدیک به ۱۲ ساعت پرواز سرانجام وارد مادرید شد.

«دیوید راموس» سرمربی تیم واین آلبالی فردی بود که شخصاً برای استقبال از احمدعباسی به فرودگاه رفته بود. سعید به همراه سرمربی خود فرودگاه را ترک کرد و با اتومبیل شخصی راموس از مادرید به والدپنیاس رفت؛ شهری که تیم واین‌آلبالی متعلق به آن است و هواداران پرشور این باشگاه در کشور اسپانیا شهره هستند.

استقبال ویژه از بازیکن ایران در اسپانیا و برگزاری مراسم معارفه

عکس یادگاری احمدعباسی و سرمربی آلبالی در اسپانیا

بازیکن تیم ملی ایران پس از استراحتی کوتاه، سپس عصر دیروز در تمرین تیم واین آلبالی شرکت کرد و به بازیکنان دیگر معرفی شد. احمدعباسی در ادامه با این تیم تمرین کرد تا خود را آماده بازی حساس روز جمعه برابر پالما کند؛ تیمی که حسین طیبی و مسلم اولادقباد دیگر بازیکنان تیم ملی ایران را در اختیار دارد.

سایت باشگاه واین آلبالی درباره حضور احمدعباسی در این تیم نوشت: «این بازیکن ایرانی شروع به آماده شدن برای سرعت بخشیدن به سازگاری و هماهنگی خود کرده است و می‌تواند از همان لحظه اول به تیم کمک کند. احمد عباسی از ورودش به والدپنیاس هیجان زده و خوشحال بود. به نوبه خود، از واین آلبالی والدپنیاس به او خوش آمد گفتند و برای او در این مرحله هیجان انگیز که نقطه شروع آن دوشنبه بود، آرزوی موفقیت کردند.»

استقبال ویژه از بازیکن ایران در اسپانیا و برگزاری مراسم معارفه

معارفه احمدعباسی در تمرین باشگاه اسپانیایی

استقبال ویژه از بازیکن ایران در اسپانیا