پاشنه آشیل بارسا مقابل اینتر

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار ورزشی ایرنا، تیم‌های بارسلونا و اینترمیلان در چارچوب بازی‌های هفته چهارم مسابقات لیگ قهرمانان اروپا امشب ساعت ۲۲:۳۰ در حالی در نیوکپ به مصاف هم می‌روند که نتیجه این بازی برای بارسلونایی که در سودای کسب قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا هستند اما مسیر دشواری را پیش رو دارد بسیار حائز اهمیت است زیرا اگر ببازد از دور بازی‌های اروپایی خارج خواهند شد.

از سوی دیگر، با وجود پیروزی بارسا مقابل اینتر، هنوز هم راه زیادی تا مرحله مقدماتی دارند زیرا به مصاف بایرن قدرتمند هم باید بروند. البته کاتالان‌ها به دلیل بازیکنان غایبی که تیم اینتر در خط حمله دارد، از شانس خوبی برای پیروزی برخوردار هستند اما این موضوع که ژاوی هنوز نمی‌تواند روی بلرین، کریستنسن، ممفیس و آرائوخو حساب باز کند و ژول کونده هم بهبود نیافته به پاشنه آشیل این تیم تبدیل شده‌است.

۱۱ بازیکن احتمالی بارسلونا در مصاف با اینترمیلان، تراشتگن، بالده، پیکه، اریک گارسیا، مارکوس آلونسو، بوسکتس، گاوی، پدری، دمبله، رافینیا و لواندوفسکی اعلام شده که این قرار است در یک بازی که به گفته ژاوی هرناندز، باید دارای حملات زیاد و تهاجمی‌تر باشد، به مصاف بازیکن احتمالی اینتر شامل اونانا، اسکرینیار، دی وریج، باستونی، دامفریس، بارلا، کالهان اوغلو، مخیتاریان، دیمارکو، ژکو و لائوتارو مارتینز بروند.

ضمن اینکه تنها راه حل بارسا برد در سه بازی باقی مانده در لیگ قهرمانان یعنی دیدار مقابل اینترمیلان،  بایرن مونیخ و نماینده جمهوری چک است و تنها یک شکست، شاگردان ژاوی هرناندز را در شرایط سختی برای صعود به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا قرار خواهد تا آنجا که ممکن است این تیم حتی از مرحله گروهی هم خارج شود.

بخش مثبت این بازی‌ها این است که ۲ بازی از سه بازی باقی مانده در نیوکمپ برگزار می‌شود و بارسلونا چشم امید به هواداران خود دارد تا با فشار آوردن به اینتر از روی سکوها، شروع و پایان امیدوارکننده‌ای پیش رو داشته باشد.

پاشنه آشیل بارسا مقابل اینتر

https://dailies.ir/12/10/2022/%d9%be%d8%a7%d8%b4%d9%86%d9%87-%d8%a2%d8%b4%db%8c%d9%84-%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d8%b3%d8%a7-%d9%85%d9%82%d8%a7%d8%a8%d9%84-%d8%a7%db%8c%d9%86%d8%aa%d8%b1/