صدرنشینی بارسا تا ۲۴ ساعت آینده/ شاگردان ژاوی چشم انتظار دربی مادرید

خبرگزاری ایرنا :

به گزارش ایرنا، دومین روز از هفته ششم لالیگای اسپانیا با برگزاری ۴ دیدار پیگیری شد که در یکی از این بازی‌ها بارسلونا در خانه پذیرای تیم رده بیستمی الچه بود. 

شاگردان ژاوی هرناندز که پیش از این بازی با ۱۳ امتیاز در رده دوم جدول قرار داشته و تنها ۲ امتیاز با تیم صدرنشین رئال مادرید فاصله داشتند در این بازی به دنبال برتری بودند تا حداقل تا ۲۴ ساعت آینده در صدر جدول لالیگا قرار بگیرند. 

در شرایطی که بازی هنوز به دقیقه ۱۴ نرسیده بود گونزالو وردو با کارت قرمز داور از زمین اخراج شد تا الچه ۷۶ دقیقه بعدی را با یک بازیکن کمتر ادامه دهد. در دقیقه ۳۴ این دیدار الکس بالده با یک پاس عرضی، رابرت لواندوفسکی را در یک موقعیت ۱۰۰درصدی گل قرار داد تا اولین گل بارسا به ثمر برسد.

دقایقی بعد الکس بالده یکبار دیگر هم‌تیمی خود را در موقعیت گل قرار داد و این بار ممفیس دیپای با یک چرخش سریع و عبور از مدافع مستقیم خود با ضربه‌ای محکم توپ را به تور دروازه الچه چسباند تا بازی با دو گل به سود شاگردان ژاوی ادامه یابد. 

مهاجم گلزن و خلاق بارسا در نیمه دوم و در دقیقه ۴۸ دبل کرد تا آبی و اناری‌ها ۳ بر صفر شوند. رابرت لواندوفسکی در این صحنه روی تعلل و اشتباه مدافعان الچه بازهم به گل رسید تا هواداران بارسا روی سکوها به جشن بپردازند. 

صدرنشینی بارسا تا ۲۴ ساعت آینده/ شاگردان ژاوی چشم انتظار دربی مادرید

الچه با این نتیجه ۲۲ بازی متوالی است که برابر بارسلونا طعم پیروزی را نچشیده است. امشب دو دیدار دیگر نیز برگزار خواهد شد که طی آن والنسیا با سلتاویگو از ساعت ۲۱ و اتلتیک‌بیلبائو با رایو وایه‌کانو از ساعت ۲۳:۳۰ رو در روی هم صف‌آرایی خواهند کرد.

هفته ششم لالیگا فردا هم با برگزاری ۵ دیدار پیگیری خواهد شد. برنامه بازی‌های فردا به این شرح است: 

اوساسونا – ختافه ساعت ۱۶:۳۰

ویارئال – سویا ساعت  ۱۸:۴۵

رئال بتیس – خیرونا ساعت ۲۱:۰۰

رئال سوسیداد – اسپانیول ساعت ۲۱:۰۰

اتلتیکومادرید – رئال مادرید ساعت ۲۲:۳۰

صدرنشینی بارسا تا ۲۴ ساعت آینده/ شاگردان ژاوی چشم انتظار دربی مادرید